Zasady ogólne


Nie jesteśmy sklepem internetowym. W związku z tym nasza oferta jest skierowana tylko i wyłącznie do odbiorców hurtowych.

• Nie posiadamy ograniczenia w postaci minimalnej sumy, na jaką należy złożyć zamówienie, aczkolwiek minimalna ilość sztuk / par / kompletów zamawianych z jednego wzoru wynosi 5 (ograniczenie nie dotyczy wyrobów unikatowych o wadze przekraczającej 15 gram).

• Czas realizacji zamówienia wynosi około czterech tygodni. Bardzo prosimy wziąć ten fakt pod uwagę przy składaniu zamówień.

• Przy zamówieniach płatnych w obcej walucie kurs ustalany jest wg kursu bankowego na dzień wystawienia faktury, a nie w dniu wpłynięcia zamówienia.

• W przypadku części naszych wzorów możliwe jest zamówienie wyrobu z innym rodzajem kamienia niż przedstawione na zdjęciu. W razie takiej potrzeby prosimy o złożenie zapytania w formie pisemnej.

• Przy zamawianiu bursztynu prosimy o wyszczególnienie koloru.

• Jeśli chodzi o wagę wyrobów wyszczególnioną w katalogu należy pamiętać, iż jest to waga wyrobu przedstawionego na zdjęciu i może się ona różnić od rzeczywistej wagi. Jest to waga orientacyjna podawana w przybliżeniu.

• Transport:

Koszty transportu ponosi klient i są one doliczone do faktury pro forma. W związku z tym klient nie uiszcza żadnych dodatkowych opłat przy odbiorze przesyłki (Prosimy pamiętać, że koszty transportu nie mają nic wspólnego z kosztami celnymi i w przypadku, gdy zamawiają państwo paczkę poza granice UE mogą państwo zostać poproszeni o opłacenie kosztów celnych przy odbiorze przesyłki).
Przy wyborze firmy wysyłkowej kierujemy się sugestią klienta. W przypadku, gdy klient nie poda preferencji staramy się wybierać najlepszą ofertę dostępną na rynku. Możliwy jest także odbiór osobisty przy wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru.

ZAMÓWIENIE JEST UZNAWANE ZA ZŁOŻONE I PRZYJĘTE DO REALIZACJI W MOMENCIE GDY NA KONTO WPŁYWA ZALICZKA NA REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA (około 20% całości zamówienia obliczane wg wag katalogowych - w efekcie końcowym wartość całego zamówienia może się różnić od początkowo założonej).

U W A G A !!! W przypadku nie odebrania zrealizowanego zamówienia wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.

• Nie realizujemy zamówień kredytowych.

• Po skompletowaniu zamówienia wystawiamy fakturę pro-forma , którą przesyłamy do klienta faksem lub e-mailem. Po otrzymaniu tejże faktury klient jest proszony o dokonanie wpłaty na konto podane na fakturze i przesłanie nam potwierdzenia wpłaty.

UWAGA - Towar wysyłamy dopiero w momencie, gdy pieniądze znajdą się na naszym koncie.

Poszczególne kroki w realizacji zamówienia

1. Złożenie zamówienia poprzez stronę internetową
2. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia oraz wysłanie faktury pro-forma opiewającej na wartość zaliczki
3. Wpływ zaliczki na konto - rozpoczęcie realizacji zamówienia
4. Skompletowanie zamówienia - wysyłka faktury pro-forma na pozostałą kwotę
5. Wpływ pieniędzy na konto - wysyłka zamówienia

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań dotyczących zamówień prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy